WSzW Lublin BIP
Aktualności
Wtorek, 23 kwietnia 2019r.
29.04.2016
Targi pracy odbyły się dnia 21 kwietnia 2016 roku w Centrum Targowo – Wystawienniczym Targi Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie.

Organizatorem przedsięwzięcia, jak co roku, był Miejski Urząd Pracy w Lublinie, a współorganizatorami byli: Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Lublinie, Wojewódzki Sztab Wojskowy w Lublinie oraz Ośrodek Aktywizacji Zawodowej w Lublinie. Honorowy patronat nad tegoroczną edycją objęli: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Wojewoda Lubelski, Marszałek Województwa Lubelskiego oraz  Prezydent Miasta Lublin i Komendant Wojewódzki OHP w Lublinie.

Targi Pracy 2016 cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno pracodawców, jak i odwiedzających. W tegorocznym przedsięwzięciu wzięła udział rekordowa liczba 135 wystawców. Targi umożliwiły bezpośrednie spotkanie  firm rekrutacyjnych z osobami zainteresowanymi nowościami i trendami na rynku pracy. Odwiedzający mogli w jednym miejscu i w krótkim czasie rozpoznać  zapotrzebowanie na zawody na lubelskim rynku pracy  oraz wymagania stawiane przez pracodawców potencjalnym pracownikom. Targi pracy były zatem okazją do rozmów z pracodawcami reprezentującymi różnorodne branże z możliwością przeprowadzenia rozmów rekrutacyjnych i złożenia  dokumentów aplikacyjnych u wybranych pracodawców.

 

Tegoroczne targi odwiedziło ponad 10 000 osób,  którzy mogli skorzystać z ponad 1000 ofert pracy z różnych branż.

Rzecznik prasowy

ppłk dr Zbigniew TARKA

galeria>>